II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego

Zaproszenie

Uczniów klas maturalnych liceów i techników z województwa małopolskiego oraz nauczycieli i rodziców zachęcamy do udziału w Małopolskim Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2021 online, który odbędzie się 22 września br.

W ramach tej inicjatywy odbędą się wykłady ekspertów OKE na temat matury z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. W programie jest także bogata prezentacja kierunków studiów i uczelni z całej Polski, wraz z zasadami przyjęć w roku 2022. Będą także warsztaty, konsultacje i spotkania w wirtualnych stoiskach szkół wyższych.

Salon został tak przygotowany, aby w godzinach 10-15 mogły brać w nim udział całe klasy maturalne - w ramach zajęć szkolnych - które pod kierunkiem nauczycieli będą uczestniczyć online w programie na temat matury 2022. Specjalnie dla nauczycieli przygotowane zostały przez organizatorów Salonu scenariusze lekcji z wykorzystaniem Salonu Maturzystów. Maturzyści będą mogli uczestniczyć w webinarach dotyczących wyboru kierunku studiów i zapoznać się z ofertami uczelni w strefie wirtualnych stoisk uczelni EXPO.

Szczegółowe informacje o programie Salonu znajdą Państwo od sierpnia br. na stronie www.salonmaturzystow.pl

REJESTRACJA (od 20 sierpnia br.) na Salon jest ogólnodostępna i BEZPŁATNA

Każdy, kto zarejestruje się i odwiedzi Salon online, otrzyma bezpłatnie Informator dla Maturzystów 2022 w postaci e-booka.

Zachęcamy serdecznie do udziału w Małopolskim Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2021!

Fundacja Edukacyjna Perspektywy